Wintercompetitie 50 +    2022-2023

 

donderdag speeldag Koksijde A Koksijde B
    3de afdeling 50+ 4de afdeling 50+
06-10-22 1 Koksijde A PC Gullegem E Koksijde B KPC De Bevers Waregem G
13-10-22 2 Jeanne d'Arc indoor C Koksijde A Blankenbergse PC E Koksijde B
20-10-22 3 Koksijde A Zeemeermin Middelkerke G    
27-10-22 4 De Gulden Kamer Brugge D Koksijde A Den Akker Oedelem E Koksijde B
03-11-22 5 Koksijde A Nieuwpoortse PC H Koksijde B Jeanne d'Arc indoor D
10-11-22 6 KPC De Bevers Waregem F Koksijde A    
17-11-22 7 Koksijde A Oostendse PC F Koksijde B De Gulden Kamer Brugge E
24-11-22 8 PC Kortrijk D Koksijde A PC Kortrijk E Koksijde B
01-12-22 9 Koksijde A BYE Koksijde B Leiemeers Kuurne
08-12-22 10 PC Gullegem E Koksijde A KPC De Bevers Waregem G Koksijde B
15-12-22 11 Koksijde A Jeanne d'Arc indoor C Koksijde B Blankenbergse PC E
22-12-22 12 Zeemeermin Middelkerke G Koksijde A    
19-01-23 13 Koksijde A De Gulden Kamer Brugge D Koksijde B Den Akker Oedelem E
26-01-23 14 Nieuwpoortse PC H Koksijde A Jeanne d'Arc indoor D Koksijde B
02-02-23 15 Koksijde A KPC De Bevers Waregem F    
09-02-23 16 Oostendse PC F Koksijde A De Gulden Kamer Brugge E Koksijde B
16-02-23 17 Koksijde A PC Kortrijk D Koksijde B PC Kortrijk E
23-02-23 18 BYE Koksijde A Leiemeers Kuurne Koksijde B
    Jeanne d'Arc speelt in deze Kortrijk E speelt zijn thuiswedstrijden
    competitie gewoon op donderdag. 1 dag vroeger, op woensdag.  
        Jeanne d'Arc daarentegen speelt in deze
        competitie gewoon op donderdag.  
        Leiemeers, Lt-Gen. Gérardstraat 64, 8520 Kuurne :
        tel 0496 20 65 99  
        Het lokaal bevindt zich achter de padel- en 
        tennisterreinen, links na binnenrijden.

 

kalender        KLIK       HIER

 

Uitslagen       KLIK       HIER

 

 

 

PASSED

 

 

Wintercompetitie 50 +    2019-2020

 

kalender        KLIK       HIER

 

Uitslagen       KLIK       HIER

 

Tussenstand   KLIK      HIER

 

 

 

 

 

 

 

Passed

Kalender en uitslagen 2018-2019  klik    HIER